Yalıtımınızı bize yaptırmanız çok geçerli sebepleriniz var.

işini bilen ustalar

Ekibimiz işinde uzmanlaşmış deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Sertifikalı Ürün ve Malzeme

Yalıtımda kullandığımız ürünler 1.sınıf olup sertifikalıdır.

Söz Verdiğimiz Gibi

Taahhüt ettiğimiz tarihte işi eksiksiz teslim ederiz.

Garantili Hizmet

Teslim ettiğimiz işin her zaman arkasında olduğumuz için 10 yıl garanti veriyoruz.

25 Yıllık Deneyim

Biz Yalıtım işine dün başlamadık ve ne yaptığımızı çok iyi biliyoruz

Kesin Çözüm

Bize yaptırdığınız yalıtımlar sonrası sizlere yalıtımınızın su geçirmeme garantisini veriyoruz.

ECE ISI YALITIM VE İNŞAAT SANAYİ

Firmamız 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Yılda ortalama 280.000 m2 dış cephe kaplayan firmamız, ısı yalıtım alanında oldukça profesyoneldir. Binalarınızın dış cephe izolasyon sistemini yaparak sizde %40 a varan kazanımlar elde edebilirsiniz.

Bu kazancınız kış aylarında düşük yakıt giderleri, yaz aylarında ise klima elektrik tüketiminde faturalarınıza yansıyacaktır.

Yalıtım (izolasyon) su yalıtımı, ses yalıtımı ve ısı yalıtımı olarak Ece Isı Yalıtım sizin için kaliteli ve ekonomiktir.

% 100 müşteri memnuniyeti esaslı hizmetlerimiz devam etmektedir. Kuruluşta bir ekiple başlayan firmamız, ilerleyen yıllarda ihtiyacı karşılamaya yönelik ekip sayısını hızla arttırmış, iskele ekibi, sıva ekibi ve boya ekibi olarak departmanlara ayrılmıştır. Çok geniş referans kitlesine sahip olan Ece Isı Yalıtım günümüz yüksek teknoloji yalıtım malzemeleri ve kaliteli yüzey boyalarını araştırma-geliştirme ekibi ile yakından takip etmektedir.

Uygulama sonrası müşterilerine sunduğu hizmetleri ile de, rakip firmalarının bir adım önünde olmayı başarmıştır. Şu an on beş ayrı ekibi ile müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. İşçi sağlığı ve güvenliğine oldukça dikkat eden firmamızda çalışan tüm dış cephe ustaları sosyal sigortalar kurumu ile birlikte özel güvenlik sigortaları ile korumaya alınmış, olası kazalara karşı, güvenlik maksimum seviyeye çıkartılmıştır.

Binanıza bizi davet ederek tamamen ücretsiz keşif ile binanızı etüt ediyor, deneyimlerimiz ve teknolojik yenilikleri de göz önünde tutarak size kalıcı çözümler üretiyoruz. 7/24 İletişim 0532 202 21 48

© 2019 Telif Hakkı - Ece Isı Yalıtım | Mantolama firmasına aittir. İzinsiz kopyalanması ve dağıtılması yasaktır. - Enfold WordPress Theme by Kriesi